Pension Katty Špindlerův Mlýn – Špindl

Špindlerův Mlýn patří mezi nejvýznamnější horská střediska nejen Krkonoš, ale i celé České republiky. Nachází se v nadmořské výšce 715 – 1 310 m n. m. na soutoku řeky Labe s Dolským potokem. Celé město leží na území Krkonošského národního parku. Rozloha města je 7 692 ha (cca 77 km čtverečních) a skládá se ze čtyř základních částí: Přední Labská, Labská, Bedřichov a Svatý Petr. Počet stálých obyvatel je cca 1 300, v sezónách se tento počet zvětší o turisty až na 15 000 lidí.

Další informace o Špindlerově Mlýně, o aktuálních akcích, informační mapu, kulturní akce, informace o dopravě a službách ve městě najdete zde

Zima ve Špindlerově Mlýně

První sníh se může objevit na hřebenech Krkonoš už koncem října, optimální sněhové podmínky pro všechny zimní sporty trvají pak od prosince do konce dubna. K nejnavštěvovanějším sportovním areálům patří Skiareál Špindlerův Mlýn, který má dvě části: Svatý Petr a Medvědín. Zde si přijdou na své všichni milovníci sjezdového lyžování od začátečníků až po nejnáročnější sjezdaře a snowboardisty. Oba dva areály jsou propojeny linkami skibusů a v případě výkyvů počasí uměle zasněžovány. Mapu s trasami skibusů a jízdní řády najdete zde. Špindlerův Mlýn a jeho okolí je ideální i pro běžkaře, kterým je k dispozici mnoho upravených běžkařských tratí.

Skiareál Špindlerův Mlýn

  • 5 lanovek a 11 vleků
  • 25 km sjezdovek + 3 snowparky + U rampa
  • 3 dětské skiparky + ski a snb školy + půjčovny
  • 20.000 osob/hodinu = přepravní kapacita
  • 85 km upravovaných běžeckých tratí

Web Skiareálu Špindlerův Mlýnkde najdete informace o cenách jízdného, aktuální informace o provozu, akční nabídky a e-shop GOPASS pro nákup jízdenek na lanovku. 

Špindlerův Mlýn je ideálním východiskem celé řady turistických a cykloturistických tras.Kromě lyžařských a turistických možností však Špindlerův Mlýn nabízí i celou řadu dalších aktivit: jízda na bobové dráze, jízda na sáňkařské dráze, snowtubing, jízda na koni a v kočáře, rybolov v labských peřejích, tenis, squash, bowling, sauna, fitnes, masáže, solárium, paragliding, rafting či jiný z adrenalinových sportů jako skálolezení, přemostění, slaňování a další…..klikni

To je jen část z velké nabídky možností, vybrat si může opravdu každý. Večery pak můžete trávit s přáteli v místních restauracích, barech, hernách nebo diskotékách.

Počasí ve Špindlerově Mlýně – předpověď pro Svatý Petr

Na letecké fotce vidíte, kde se v údolí Svatý Petr nachází penzion Katty ve výšce 850 m n.m.

Klikněte a otevře se vám turistická mapa Špindlerova Mlýna, kde je vidět Penzion Katty …..mapa